Петро Сушко: Стипендію міського голови для тринадцятьох учнів Дрогобича та Стебника виплатять до 10 червня

Середа, 5 Червень 2019

Фото з мережі Інтернет 

У Дрогобичі та Стебнику стипендію міського голови призначено тринадцятьом учням.

Сесією Дрогобицької міської ради 24 січня 2019 року затверджено Програму про «Персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей» на 2018-2019 навчальний рік.

Загальний обсяг фінансування програми про «Персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей» на 2018-2019 навчальний рік становить 15210 гривень.

Зважаючи на те, що до відділу освіти та міського голови надійшли скарги про невиплату стипендій учням, у понеділок, 3 червня, під час щотижневої наради міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР, КП та держустанов міста, начальник відділу освіти Петро Сушко роз’яснив, що виплату заплановано на червень, тому до 10 червня всі кошти будуть виплачені.

Нагадаємо, кандидатури учнів для призначення стипендій визначають загальноосвітні навчальні заклади та позашкільні навчальні заклади освіти міста шляхом подання листа-клопотання комісії щодо призначення стипендії до 15 травня кожного поточного року.

Стипендії призначаються у номінаціях: – учням, що посіли призові місця на IV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад; – учням, що посіли призові місця на III етапі конкурсу-захисту дитячих наукових робіт Малої академії наук; – учням-переможцям Всеукраїнських предметних турнірів; – учням-переможцям Міжнародних конкурсів та фестивалів, турнірів; – учням, вихованцям позашкільних навчальних закладів, що посіли призові місця на Всеукраїнських конкурсах та фестивалях, турнірах; – учням – багаторазовим переможцям обласних олімпіад (1-ші місця/ або не менше 3-х), які проводилися по лінії освіти та культури.

При призначенні персональних стипендій враховуються досягнення учнів-кандидатів на стипендію у навчанні за попередній рік.

Прес-служба ДМР