Перші вишиванки та засоби гігієни: породіль у Дрогобичі продовжують підтримувати пакунками для новонароджених

5 Липня 11:13

Діти – майбутнє нашої нації. У Дрогобицькій громаді продовжують реалізовувати проєкт із підтримки породіль та малюків, які народжуються в місцевому пологовому будинку.

За червень місяць у медичній установі міста народилось 65 малюків. Із них –  31 хлопчик та 34 дівчаток. Також за перший місяць літа у Дрогобичі на світ з’явилось троє дітей з числа ВПО. Географія – Запорізька, Херсонська та Харківська області. Як відзначають медики – останнім часом зростає кількість пологів, чимало жінок із сусідніх міст та сіл приїжджають народжувати саме у Дрогобич. Оскільки, місцева пологова установа постійно поповнюється новим обладнанням та на високому рівні є якість надання медичних послуг.

За доброю традицією усіх породіль із щасливою подією в їхньому житті щотижня вітає міський голова Дрогобича Тарас Кучма та керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, які здійснюють візит в пологовий будинок міста.

Породіллям вручають пакунки допомоги, видачу яких з перших днів повномасштабного вторгнення ініціювала влада міста та відділ сім’ї та молоді ДМР.

За нашою традицією ми щотижня стараємось відвідувати пологовий будинок, щоб привітати матерів з важливою подією у їхньому житті. Окрім пакунків, які ми формуємо з власної ініціативи, у нас є можливість поспілкуватись із жінками, промоніторити якість наданих послуг та проблеми, які турбують матерів. Радіємо, що із початком цього року до наших пакунків допомоги ми додаємо і перші вишиванки для малечі. Це дуже символічно. Їх отримують породіллі із нашої територіальної громади, – наголосив Тарас Кучма.

У пакунках, які вручають породіллям усе найнеобхідніше для новонароджених –одяг для малюків, засоби гігієни, перші забавки, підгузки, соки та перші вишивані сорочки.

Додамо, у Дрогобичі з ініціативи влади пакунки допомоги для породіль вирішили формувати з перших днів вторгнення окупантів, щоб підтримати та допомогти новоствореним сім’ям. Пакунки наразі вручають як місцевим жінкам так і жінкам з числа ВПО. Тільки у минулому році таких пакунків вручили понад 300 штук.

Жінкам, яких не застають в пологовій установі міста – вручають відповідні талони на отримання пакунків допомоги у 210 кабінеті мерії міста (відділ сім’ї та молоді, другий поверх ратуші).

Перейти до вмісту