Школа критичного мислення: у міській раді стартував новий проект для молоді

5 Липня 10:34

В умовах воєнного стану, вкрай важливо вміти аналізувати інформацію. Щоденні інформаційні вкиди ворога, проведення інформаційно-психологічних операцій, насаджування наративів, які спрямовані на дестабілізацію у суспільств – те, що допомагає ворогові у війні проти України і її народу.

Як протидіяти дезінформації, вкидам, як розрізняти маніпулятивні матеріали від реального стану справ, – про це навчатимуть молодь у Школі критичного мислення. З цього приводу у міській раді відбулася зустріч представників Молодіжної ради з керівниками відділу сім’ї та молоді, КУ «Інститут міста Дрогобича» та управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій.

Під час зустрічі молодь проінформували про важливість інформаційної гігієни в час війни, а також запросили до партнерської співпраці. Адже активна молодь не лише вказує на проблеми, а й пропонує креативні рішення. Для місцевого самоврядування важливо, щоб саме молодь не стояла осторонь важливих проблем і заявляла свою позицію.

Що важливо – такі зустрічі відбуватимуть систематично. Окрім отримання нових знань, молодь міста матиме змогу проводити дослідження проблем та напрацьовувати шляхи її вирішення. Також члени Молодіжної ради матимуть зустрічі з посадовцями міської ради для безпосередньої комунікації. Крім цього молодим людям запропоновано долучитися до роботи Медіа-центру «Дрогобич» у форматі рубрики «Молодь рулить».

Перейти до вмісту