Перші вишиванки для малечі та фанфари з вежі ратуші: у Дрогобичі продовжують підтримувати породіль та новонароджених

1 Серпня 16:33

За липень в пологовому будинку Дрогобича на світ з’явилось 55 малюків. Із них – 25 хлопчиків та 30 дівчаток. Окрім цього у пологовій установі міста продовжують народжувати жінки з числа ВПО. Так, із загальної кількості пологів за липень – 4 припадає на жінок вимушено переміщених осіб, які прибули у нашу громаду із східних та центральних областей України.

Усіх породіль із щасливою подією в їхньому житті традиційно привітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, які вручили жінкам пакунки підтримки для новонароджених.

У пакунках, які вручають породіллям, усе найнеобхідніше для новонароджених – одяг для малюків, засоби гігієни, перші забавки, підгузки та перші вишивані сорочки.

Окрім пакунків, які ми формуємо з власної ініціативи та привозимо породіллям, відвідини пологового будинку дають можливість більше дізнатись про потреби та побажання жінок, а також їхні бачення, щодо розвитку медичної інфраструктури. Відтак спільно із медичним персоналом маємо змогу покращити умови перебування породіль і надання послуг в пологовій установі. Зазначу, що з початку цього року до наших пакунків допомоги ми додаємо і перші вишиванки для малечі. Це своєрідний оберіг для діток та символ нашої нескореності,наголосив Тарас Кучма.

 Породіллі позитивно відгукуються про ініціативу влади та отримані пакунки підтримки.

Народжувати в умовах війни – це досить відповідально, але ми наважилися на такий крок. Особисто вважаю, що в нинішніх реаліях підтримка молодих сімей, які народжують є дуже важливою. Це приємно, що мерія дбає за породіль і особисто міський голова знаходить час, щоб привітати молоді сім’ї із народженням немовлят, коментує породілля, пані Оксана.

Додамо, у Дрогобичі з ініціативи влади та відділу сім’ї та молоді пакунки допомоги для породіль вирішили формувати з перших днів повномасштабного вторгнення окупанта, щоб підтримати в такий спосіб молоді родини. Пакунки наразі вручають як місцевим жінкам так і жінкам з числа ВПО. Тільки у минулому році таких пакунків вручили понад 300 штук.

Жінкам, яких не застають в пологовій установі міста – вручають відповідні талони на отримання пакунків допомоги. За ними слід звернутись у 210 кабінет мерії міста (відділ сім’ї та молоді).

Також впродовж кількох років у Дрогобичі про народження малюків сповіщають фанфари із вежі ратуші.

Перейти до вмісту