Загинув захисник України, дрогобичанин Володимир Яхнів: завтра відбудеться зустріч Героя

14:22 1 Серпня 2023

Дрогобиччина понесла чергову втрату. У війні з російськими загарбниками загинув 36-річний дрогобичанин Володимир Яхнів.

Володимир Яхнів народився 26 липня 1987 року. Проживав у Дрогобичі на вулиці Коцюбинського.

Закінчив ЗОШ №5, навчався в ДДПУ ім. Івана Франка на вчителя історії та правознавства. Впродовж останніх років працював оператором котельні на КП «Дрогобичтеплоенерго».

9 травня 2023 року Володимира мобілізували і він став на захист рідної країни. Служив в 42-ому батальйоні 57-ої бригади ВЧ А-4472.

22 липня, під час виконання бойового завдання, дрогобичанин отримав поранення та потрапив до лікарні, однак врятувати чоловіка не вдалось – 27 липня, внаслідок отриманих травм, він помер.

З рідних у захисника залишились двоє синів, яких він дуже любив та заради яких відправився на війну, батьки, два дідусі та три сестри.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Володимира Яхніва.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Прибуття конвою з тілом загиблого захисника очікується завтра, 2 серпня. Зустріч відбудеться на Перехресті Героїв о 14:30. О 19:00 відбудеться парастас у рідному домі на вулиці Коцюбинського 95. Чин похорону проведуть 3 серпня об 11:00. Поховають Героя на кладовищі по вулиці Пилипа Орлика.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту