Партнерство між Францією та Україною: Дрогобич відвідав представник організації “Stand with Ukraine” Тади Тулуз

10 Травня 11:00

Європейська спільнота продовжує підтримувати Україну у повномасштабній війні з російським агресором та надає необхідну допомогу у цей складний час. Від початку російського вторгнення Дрогобицька громада веде активну роботу задля налагодження міжнародних зв’язків. Так, Дрогобичу вдалось налагодити нові та зміцнити існуючі контакти з міжнародними фондами та містами різних європейських країн — Польщі, Хорватії, Іспанії, Греції та інших.

Не виключенням стала і Франція, яка неодноразово допомагала необхідними гуманітарними вантажами у складі яких були і генератори та обігрівачі, які вкрай важливі під час енергетичної кризи.

Вчора до Дрогобича завітав громадянин Франції Тади Тулуз — представник організації “Stand with Ukraine”, яка цієї зими надала двом закладам освіти Дрогобицької громади генератори.

Як розповів Тади Тулуз, їхня організація сприяє міцному та плідному партнерству між Францією та Україною на локальному рівні.

Я б хотів щоб наша організація підтримували ці людські зв’язки між французами і українцями, щоб допомогти останнім інтегруватись у європейське суспільство. І також, щоб французи більше знали про війну в Україні. Ми організували вже кілька подорожей мерів з України до Франції та навпаки, задля підтримки спільнот та зміцнення партнерства. Сподіваємось дуже швидко побачити вас у Європейській родині, — зазначив Тади Тулуз.

У Дрогобичі французький благодійник зустрівся з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, який вручив йому подяку за сприяння у необхідній допомозі. До зустрічі долучились керівник відділу освіти Віталій Вовків, директорка Гімназії №6 ім. Героїв АТО, якій надали генератор — Наталія Мичуда, голова фракції “Удар” у Дрогобицькій міській раді Юрій Кушлик та староста Стебника Тарас Городиський.

Вітаю вас на нашій українській землі! Ми вдячні вам за вашу сміливість, адже приїхати і перебувати на території України зараз є небезпечно. Висловлюємо велику вдячність вам та вашій організації за ту допомогу, яку ви надаєте і спільно з вами ми можемо допомагати людям, які знайшли прихисток у нашій громаді. Сподіваюсь, що ці дружні зв’язки, які вже налагоджують між муніципалітетами та на державному рівні з Францією та іншими Європейськими країнами, у майбутньому стануть тими вузликами, які будуть нам слугувати вступом у велику Європейську сім’ю, — прокоментував Тарас Кучма.

Генератори WEBER ENERGY 6500 Дрогобицька громада отримала від французьких партнерів в межах спільної україно-французької ініціативи «Світло під час зими» та у рамках проекту «Відновлення громад». Даний проект «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Окремо відділ освіти та керівники навчальних закладів висловлюють вдячність Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Stand With Ukraine – Les Européens aux côtés de l’Ukraine та Edward Mayor, за сприяння яких освітні установи громади і отримали додаткові джерела живлення.

Перейти до вмісту