Пам’яті полеглих та новітніх Героїв: у Гімназії №10 відбулись спортивні та історичні змагання до Дня Героїв

15:08 22 Травня 2023

23 травня вся Україна відзначає День Героїв — день пам’яті тих українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Сьогодні, це свято — це не лише данина пам’яті полеглим Героям минувшини, а й день шани новітнім Героям, які мужньо боронять українські кордони від одвічного ворога.

З нагоди Дня Героїв у Дрогобицькій громаді відбувається чимало заходів до яких, зокрема залучені і навчальні заклади міста та громади. Так у Гімназії №10 імені Євгена Коновальця відбулось кілька спортивних заходів, приурочених Дню Героїв, серед яких — відкритий чемпіонат з футболу та міський турнір з настільного тенісу.

Футбольні змагання проходили у два етапи — відбірний та фінальний, в яких взяло участь близько дев’яти команд навчальних закладів. Відтак, перемогу у турнірі здобула команда Гімназії №10. Почесне друге місце у змаганнях зайняла команда Ліцею №4, а спортсмени Ліцею №1 вибороли призове третє місце.

Привітав та вручив командам медалі і кубки міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із директоркою Гімназії №10 Наталією Харитоновою та отцем Іваном Паньківим.

Одночасно із фінальною грою у стінах Гімназії №10 пройшов міський історико-пізнавальний конкурс  «Ми — українці! Це — наші Герої!», на якому перемогу здобув Ліцей №16 імені Юрія Дрогобича.

Посадовці та отець Іван привітали учасників тематичного конкурсу та побажали командам успіху, високих здобутків та перемог.

Вітаю усіх учасників, які зібрались тут для інтелектуальної гри. Творити щось нове без знання історії — неможливо. Ви станете успішними та свідомими українцями після того, як будете знати та пам’ятати про історію нашого народу. І ці знання допоможуть вам у боротьбі за незалежність нашого народу. Учіться, досліджуйте минули, пізнавайте нове, адже ви наше майбутнє та наша гордість, — привітав учнів Тарас Кучма.