Пам’ятаємо… Шануємо… Вклоняємося… 23 травня — День Героїв в Україні

23 Травня 0:00

23 травня в Україні відзначають День Героїв — борців за волю України.

У Дрогобичі борців за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни вшановують різноманітними культурними та спортивними заходами.

Так, 22 травня, дрогобичани вшанували героїв України, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави, під час відзначення 158-ї річниці з дня перепоховання праху Тараса Шевченка у Каневі. Урочистості відбулися на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Дрогобичі.

Цього ж дня велич духу українських вояків вшанували й під час «Ігор патріотів», які відбулися у Дитячо-юнацькій спортивній школі.

Також борців за волю України вшановуватимуть й у неділю, 26 травня. Концертне дійство відбудеться о 15:00 у приміщенні Народного дому імені Івана Франка.

«Наш святий обов’язок — продовження боротьби у якій віддали своє життя воїни УПА, Герої Небесної Сотні, воїни АТО. Честь і слава тим, хто нині стоїть на рубежах і оберігає наш спокій. Слава Героям!», — міський голова Дрогобича Тарас Кучма про повагу та обов’язок шани українських героїв.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія