Пакунки підтримки в дії: керівництво міста відвезло чергову допомогу для породіль в пологову установу Дрогобича

18 Січня 12:03

Громада міста поповнилась новими мешканцями – у Дрогобицькому пологовому будинку за останні сім днів народилось шестеро малюків. Із них четверо діток із Дрогобича і територіальної громади, двоє – з Борислава та Меденич. Привітав породіль із щасливою подією у їхньому житті міський голова Дрогобича Тарас Кучма та керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, які 18 січня завітали в пологову установу.

Кожній матері керівництво громади вручило пакунки, у яких необхідні для новонароджених речі – одяг, перші забавки, пляшечка, засоби гігієни, соки, пледи, солодощі.

Щиро вітаю кожну із вас з найбільшою радістю в житті – появою на світ ваших малюків. У час війни побажання одне на всіх – виховувати діток у мирній країні та під мирним небом і щоб вони ніколи в своєму житті не знали, що таке гул сирен та артилерійські обстріли. Зі своєї сторони – ми намагаємось підтримати кожну матір, яка народжує у Дрогобичі, оскільки добре розуміємо – час непростий тож допомога і підтримка потрібна кожній сім’ї, де на світ з’явилось нове життя, – наголосив Тарас Кучма.

У новому році дещо змінено процедуру вручення пакунків допомоги породіллям. Один раз на тиждень пакунки підтримки завозять в пологову установу міста та вручають матерям, які там перебувають. Відтак, жінкам які народжують в наступні після візиту керівнцитва громади дні, медперсонал лікарні вручає відповідні талони на отримання пакунків допомоги. Їх можна забрати у Дрогобицькій міській раді на другому поверсі у відділ сім’ї та молоді, 210 кабінет.

Додамо, з повномасштабним вторгненням росії на Україну, у міській раді прийняли рішення формувати пакунки допомоги для породіль та новонароджених. Відтак, з початку акції, а це 16 березня, у пологовий будинок міста відвезли понад 300 таких наборів.

Перейти до вмісту