Подарували частинку дива: до малечі, яка перебуває у дитячій лікарні завітав «Різдвяний конвой»

11:41 18 Січня 2023

«Різдвяний конвой» подарунків продовжує мандрувати та знаходити своїх найменших власників. Так, 17 січня міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба та керівниця Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксана Матчишин відвідали Дрогобицьку міську дитячу лікарню

Посадовці спільно з керівницею медзакладу Оксано Стебельською відвідали кожну палату, де лежать маленькі пацієнти, побажали ім швидкого одужання та вручили кожному святковий пакунок з «Різдвяного конвою». Загалом, дарунки отримали 24 дитини, які в цей момент перебували в стінах медзакладу.

Дітки в лікарні дуже ослаблені. Радіємо, що змогли їм трішки підняти настрій та здивувати несподіваними дарунками. Бажаємо швидкого одужання та багато радості і позитивних емоцій у їхньому житті, – наголосив очільник громади Тарас Кучма.

Такі святкові пакунки у межах акції «Різдвяний конвой» для дітей із Дрогобича формують та пакують на своє вподобання дітки із Німеччини. У пакунки здебільшого кладуть солодощі, іграшки, канцелярію та одяг. Благочинну ініціативу кожного року підтримує організація Rotary International. У межах області координує логістику громадська організація «Народна Самооборона Львівщини». Відтак, щорічно сотні святкових пакунків скеровують у Дрогобич та дарують дітям.

Раніше, напередодні Дня святого Миколая, з ініціативи організації Дрогобицького міського центру соціальних служб, такі святкові пакунки отримали близько 600 дітей Це – діти мобілізованих військових, діти із інвалідністю, із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Згодом пакунки також передали малечі, яка відвідує дитячі садки у Рихтичах, Нагуєвичах та Гаях Бійничах.

Перейти до вмісту