Опитування: Про якість сигналу звучання електросирен на території міста

Шановні мешканці Дрогобича!

17 жовтня 2018 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводилось навчальне оповіщення населення області з включенням електросирен.

Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення: Львова, Борислава, Дрогобича, Стрия, Самбора, Трускавця, Червонограда та Нового Роздолу триває інтерактивне електронне опитування населення через мережу Інтернет: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням https://goo.gl/forms/p3GEkcIs3iAjVEIl1 та відповісти на декілька нескладних запитань. На підставі отриманих результатів опитування будуть організовані роботи з покращення якості оповіщення населення.

На даний час свою оцінку вже надали понад 1700 респондентів. Дякуємо всім, хто відгукнувся та взяв участь в опитуванні і запрошуємо мешканців області долучитись до опитування.

Звертаємо увагу, що кінцевий термін проведення опитування встановлено до 10.00 год. 22 жовтня 2018 року, після завершення опитування відповіді прийматись не будуть!

Департамент з питань цивільного захисту
Львівської облдержадміністрації

Зацікавленість статтею
[Всього: 3 Середня оцінка: 2.7]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні