Онлайн огляд видань: «Бібліотека рекомендує. Історична книга», до Дня пам’яті жертв Голодомору

16:43 25 Листопада 2020
 Голодомор 1932-1933 рр. – одна з найстрахітливіших сторінок у новітній історії українського народу. Інспірований тогочасним комуністичним режимом, він забрав мільйони життів наших співвітчизників. Роки державної незалежності України стали часом складного усвідомлення причин, перебігу та наслідків національної катастрофи українців.
     “Жертви того голоду — то мовчазні свідки для світу, і ні в минулому, ні тепер, ні в найближчі роки немає оправдання для тих, що людиноненависницьку науку комунізму і безбожництва сіяли і сіють по світі, щоб нищити в людині Божий образ, багном її сквернити, як казав Шевченко; топтати людську гідність і Богом дані кожній людині права на життя, правду, свободу, мир і справедливість.
Наші голодом заморені брати і сестри є вже суддями світу, що ловиться на великий комуністичний обман, за словами Святого Павла: «Хіба не знаєте, що святі будуть світ судити»” — із Пастирського послання Патріарха Йосипа (Сліпого) в трагічні роковини голоду в Україні 1933 року, Рим, березень 1983 р.
Інформація МЦБС
Перейти до вмісту