Очищення вулиці Ковальської від стихійної торгівлі активно підтримали мешканці міста. Рейд триває. ФОТО

6 Вересня 0:00

У середу, 6 вересня, у Дрогобичі на вулиці Ковальській, спільними зусиллями представників відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, поліції та муніципальної варти продовжено роботу щодо очищення вулиці Ковальської від стихійної торгівлі.

В ході рейду уповноваженими особами продовжуються роз’яснювальні бесіди з торговцями, зокрема їм надають інформацію про спеціально відведені території для торгівлі молочною продукцією, овочами та фруктами.

Зазначимо, що вище вказану торгівлю у місті Дрогобичі можна здійснювати на відведених територіях вулиць П. Орлика, В. Великого (ринок «Володар»), М. Грушевського (навпроти ЗОШ №16, район «Медтехніки»), у ринку «Молочний рай» та овочевому ринку (у центральній частині міста).

Про це повідомив Ігор Юзьв’як — головний спеціаліст з питань підприємництва, транспорту і зв’язку відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Також, як зауважив посадовець, за підсумками нинішнього рейду, після отриманої інформації про спеціально облаштовані місця мешканці навколишніх сіл покинули вулицю Ковальську. Однак, до спротиву вдалася група з числа постійних торговців, які заявили, що вони стояли і будуть стояти на вулиці Ковальській. Більше того, своє обурення проти звільнення вулиці Ковальської від стихійної торгівлі, ці особи, які не є мешканцями Дрогобича, перетворили в особисті образи муніципалів, поліції, працівників відділу економіки, депутатів та керівництва міста.

Зазначимо, початок звільнення найстарішої вулиці міста від стихійної торгівлі підтримують дрогобичани, які активно обговорюють цю тему в соціальних мережах. Окрім висловлення підтримки, активні дописувачі закликають інших мешканців міста не купляти продукції «з асфальту», що призведе до зниження попиту. Таким чином, дрогбичани надіються, що це також допоможе у звільненні вулиці від стихійної торгівлі.

У четвер, 7 вересня, рейд продовжать. Залишається сподіватися на підтримку та чітку позицію громади, яка своїми діями має поставити крапку у цій боротьбі за ревіталізовану пішохідну зону центральної частини Дрогобича.