Об’єднані бажанням Перемогти: у Дрогобичі збирають вироби ручної роботи на благочинний ярмарок української діаспори в Німеччині

14:14 13 Вересня 2022

З ініціативи Олександри Пашко, керівниці відділу сім’ї та молоді, налагоджено тісний вектор співпраці між Дрогобичем та українською діаспорою в Німеччині.

Зокрема, українці в Німеччині систематично продають вироби ручної роботи талановитою молоді та дітей з міста Котермака: реалізовують патріотичні вироби, ляльки-мотанки, брошки та прикраси ручної роботи. Вилучені кошти акумулює та скеровує на закупівлю потрібних речей для військових Марія Михальцевич – уродженка Дрогобича, яка давно мешкає в Німеччині та займається активною волонтерською діяльністю.

Звістка про напад росії на Батьківщину активізувала дрогобичанку до волонтерства та активної підтримки українських захисників. Тож спільно із діаспорою в Німеччині та рідним братом Романом Михальцевичем, який живе у Дрогобичі, пані Марія купує, збирає та надсилає в рідне місто потрібні речі та амуніцію для ЗСУ. Такими кроками сім’я спільно наближає Перемогу.

Логістику налагодили так, що практично щотижня моя сестра збирає в Німеччині та передає в Україну фуру із важливим вантажем. Із початку війни передано десятки таких гуманітарних фур, – розповів Роман Михальцевич.

Зокрема, в Україну було скеровано речі для малечі, ліки, необхідне обладнання для наших воїнів на передову. Мова іде про рації, турнікети, батарейки, ліхтарики, їжу, генератори та багато іншого.

Зважаючи на це, відділ сім’ї та молоді в ці дні активно акумулює вироби ручної роботи дрогобицької молоді та закликає талановитих дітей місті зголоситись до виготовлення брошок та прикрас в кольорах символіки України.

Виготовлені речі ручної роботи ми вчергове скеруємо в діаспору ( Німеччина) на благочинні ярмарки, які організовує Марія Михальцевич. Відтак знаємо, що найближчим часом наші захисники отримають нове спорядження та амуніцію, яка їм потрібна, – наголошує Олександра Пашко.

Приносити вироби хенд-мейд слід у відділ сім’ї та молоді, каб.210 (Дрогобицька міська рада) до 16 вересня.

Перейти до вмісту