Асфальтне покриття на площі Злуки планують відновити цього року

13:40 13 Вересня 2022

До кінця року в Дрогобичі планують завершити роботи з відновлення асфальтного покриття площі Злуки та вулиці Вокзальної. Про це повідомили у Департаменті міського господарства.

Нагадаємо у 2020 році вулиці біля залізничного вокзалу почали капітально ремонтувати. До робіт підійшли комплексно. В межах проекту було проведено повну заміну мережі водопостачання та заасфальтовано дорогу на вулиці Вокзальній та площі Злуки.

Нещодавно з метою забезпечення безпеки пішоходів, користувачів громадського транспорту та водіїв – біля залізничного вокзалу встановили дорожній відбійник.

Ним відділили проїжджу частину дороги вулиці Вокзальної від території кінцевої зупинки, де відбувається посадка і висадка пасажирів громадського транспорту та таксі.

Як інформують в Департаменті міського господарства, ремонтні роботи цьогоріч планують продовжити, зокрема, облаштувати територію перед Залізничним вокзалом – місце кінцевої зупинки громадського транспорту.

В межах експлуатаційного утримання дороги планують відновити асфальтне покриття ділянки дороги на площі Злуки, розташованої за відбійником, виїзду до вулиці Вокзальної повз сміттєві майданчики та безпосередньо вулиці Вокзальної, біля кільця на вулиці Володимира Великого.

Роботи планують провести цьогоріч у вересні-жовтні, за сприятливих погодних умов.

Фото: ремонтні роботи впродовж 2020-2021 року

Перейти до вмісту