ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

14:39 7 Лютого 2024

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія:

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради Львівської області;

82100, Україна, Львівська обл., м. Дрогобич, пл. Ринок, будинок 1;

код за ЄДРПОУ – 26307196;

категорія замовника – відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Послуги з експлуатаційно-технічного обслуговування систем оповіщення (ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені відповідно до наявної потреби в обслуговуванні системи оповіщення з метою оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, своєчасне та достовірне інформування про фактичну обстановку і вжиті заходи.

Вимоги до якості технічного обслуговування:

– забезпечення цілодобового функціонування обладнання в усіх режимах;

– забезпечення справного стану програмно-технічних засобів під час їх використання за призначенням та необхідних показників надійності протягом усього строку експлуатації;

– негайне/оперативне (у термін до 24-х годин) усунення несправностей обладнання та збоїв у функціонуванні системи.

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення – закупівля оголошена на очікувану вартість і відповідає розрахунку видатків до кошторису Дрогобицької міської територіальної громади на 2024 рік (загальний фонд) за КПКВК 0218110 «Програма технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Дрогобицької територіальної громади», КЕКВ 2240 «Оплта послуг (крім комунальних)» відповідно до рішення сесії Дрогобицької міської ради від 14.12.2023 № 2016 «Про бюджет Дрогобицької міської територіальної громади на 2024 рік».

  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі послуг з експлуатаційно-технічного обслуговування систем оповіщення проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі». Очікувана вартість предмету закупівлі визначена шляхом проведення моніторингу цін (всі ціни приведені до єдиних умов), отриманих з відкритих джерел інформації на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель – інформаційно-телекомунікаційній системі “Prozorro” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua та становить 103 900,00 грн (сто три тисячі дев’ятсот гривень 00 копійок).

Перейти до вмісту