Новий навчальний рік став початком побудови нової української школи у Дрогобичі. ФОТО

П’ятниця, 1 Вересень 2017

Сьогодні, 1 вересня, у всіх школах міста Дрогобича відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального 2017-2018 року. Традиційно представники Дрогобицької міської ради взяли участь в урочистостях.

Цього року на запрошення адміністрації навчальних закладів міський голова Дрогобича Тарас Кучма взяв участь в урочистостях, які відбулися у ВПУ №19 та ЗОШ №2.

Вітаючи учнів ВПУ №19, Тарас Кучма закликав присутніх пам’ятати про вихідців цього навчального закладу, які творять історію сучасної України.

У ЗОШ №2, де впроваджуватиметься пілотний проект з розвитку нової української школи, міський очільник відзначив активність старшокласників, які долучаються до громадських ініціатив у місті. Також Тарас Кучма закликав молодь взяти активну участь у зустрічі з відомим дрогобичанином Орестом Каракевичем, який знаний, як лучник з майдану та хоробрий воїн — учасник війни на Східних теренах України. На завершення виступу Тарас Кучма вручив директору школи Ларисі Панькевич документи на копіювальну оргтехніку.

Опісля урочистостей міський голова у супроводі директора школи оглянув приміщення, де проведено низку ремонтних робіт, завітав на перші уроки до першокласників, які навчатимуться за новою системою.

«Сьогоднішній день свідчить про зміну нашої ментальності. Нарешті нам вдалося замінити пишні вбрання нашою українською національною вишиванкою. Більше того, ми маємо можливість спостерігати за зміною мислення сучасної молоді, яка, впевнений, зуміє побудувати українську державу такою, про яку мріяли наші предки. А ми, місцева влада, продовжуватимемо творити наші навчальні заклади за сучасними стандартами та підтримувати молодіжні ініціативи задля розвою нашого міста», — зазначив Тарас Кучма.

Фото: Урочистості у ВПУ №19

Фото: Урочистості у ЗОШ №2