Нові здобутки Дрогобицької молоді: спортсмени привезли призові місця з Чемпіонату України з ушу

16:09 4 Квітня 2023

Цими вихідними у Броварах Київської області відбувся Чемпіонат України з ушу серед дорослих, юніорів та юнаків. Загалом у змаганнях прийняло участь близько 200 учасників з восьми областей України.

Команда Львівської області складалася з шести спортсменів і привезла додому золоту медаль за яку поборовся Максим Кузьмич, срібну медаль привезла Вікторія Тидаш, а бронзовими призерами стали Сергій Овчаренко та Максим Кузьмич в іншому розділі.

Також два перших місця у розділі контактні програмовані поєдинки які посіли: Катерина Старінщак та Вікторія Тидаш.

Ушу, як вид спорту формувався протягом тисячоліть. У давні часи він існував в основному як комплекс прийомів боротьби для самозахисту. З розвитком суспільства призначення ушу, його особливостей та функцій сильно змінилися. В даний час, ушу має величезне значення для здоров’я людини. За допомогою фізичних навантажень, людина тренує як фізичну, так і духовну силу. Людина, яка практикує ушу стає більш сильною, міцною та енергійною.

Завдяки збройним силам України в теперішній час, спортсмени Дрогобича та громади мають можливість тренуватися та виступати на змаганнях, без чого спорт не зможе розвиватися  та що є найнеобхіднішим для кожного спортсмена.

Спортсмени Дрогобицької громади висловлюють подяку всім хто сприяв участі команди у змаганнях.

Перейти до вмісту