Великдень у часі війни: у міській раді готуються до зустрічі з сім’ями загиблих та безвісти зниклих військових

16:01 4 Квітня 2023

У часі Великодніх свят з року в рік у Дрогобицькій громаді організовують допомогу для потребуючих, осіб соціальних категорій, одиноких людей похилого віку.

Під час повномасштабного вторгнення росії на терени України, важливою є підтримка сімей військових, а особливого тих, хто втратив на війні найрідніших – сина, батька, чоловіка.

З ініціативи керівництва громади, до Великодніх свят, започатковано акцію «Паска сироті, вдові, мамі». У такий спосіб, керівництво громади разом з фахівцями Дрогобицького міського центру соціальних служб планує відвідувати сім’ї військовослужбовців та вітати їх з Великоднем.

Безперечно, що війна – трагедія, яка приходить неочікувано в наші домівки. Жорстока реальність, коли на війні гинуть кращі сини і доньки українського народу. Для нас вкрай важливо, щоб сім’ї, які втратили сина, батька, чоловіка, у Великодні дні не залишилися без уваги. Це важлива соціальна місія. Тому закликаю всіх мешканців громади не бути байдужими до війни. Тільки разом – подолаємо ворога, – прокоментувала керівниця Центру Оксана Матчишин.

Як зазначила посадовця, до акції буде залучено представників сфери бізнесу, а також Центр душпастирства молоді, де відбуватиметься пакування пасхальних наборів.

Загалом, Дрогобицька громада з 2014 року втратила понад сто воїнів, які мужньо боронили Українську державу.

Перейти до вмісту