Нова вантажівка для КП «КМГ: Установку «MADPATCHER» для ямкового ремонту доріг встановлять на нове шасі. ФОТО

Для КП «Комбінат міського господарства» закупили автомобіль «КАМАЗ», на якому встановили нещодавно придбану установку «MADPATCHER», якою проводять ямковий ремонт дорожнього покриття струменевим методом.

Нову вантажівку закупили за кошти міського бюджету та передали на баланс КП «КМГ».

Вартість автомобіля «КАМАЗ» становить 790 тисяч гривень.

Сьогодні, 23 січня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма офіційно передав ключі від автомобіля працівникам КП «КМГ». Під час передачі автомобіля міський голова наголосив, що це чергова техніка, яку вдалося за останні два роки придбати для господарки міста і важливу роль у цьому відіграє підтримка депутатського корпусу міської ради, які приймають рішення про виділення коштів на ці закупівлі.

Нагадаємо, влітку 2018 року для якісного ямкового ремонту дорожнього покриття у Дрогобичі закупили спецтехніку, яка працює методом напилення спеціальної асфальто-щебеневої суміші — установку «MADPATCHER» модель МРА 6.5 W вартістю 1 млн 842 тисячі гривень разом з ПДВ.

Тип цієї установки передбачає кріплення на шасі автомобіля, тому тоді цю установку тимчасово, через відсутність автомобіля, встановили на автомобілі МАЗ-533702, який знаходиться на балансі КП «КМГ». Тепер установку доокомплектували новою вантажівку.

Зазначимо, раніше установку «MADPATCHER» для ремонту доріг встановлювали на шасі автомобіля, який у зимовий період має інше призначення. Тому з метою економію часу та коштів на монтаж та демонтаж, було прийнято рішення закупити нове шасі.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні