Нова соціальна ініціатива: які пільгові категорії дітей зможуть безкоштовно отримувати фермерське молоко?

12:00 1 Квітня 2024

У Дрогобицькій громаді розпочали нову соціальну ініціативу – для дітей, з числа родин загиблих, зниклих безвісти та полонених військовослужбовців проводитимуть щотижневу безкоштовну видачу фермерського молока.

З ініціативою видачі молочної продукції для дітей з числа визначених пільгових категорій Дрогобицької громади виступив колектив КП фермерське підприємство «Тарком».

В ході робочої зустрічі керівника КП «Тарком» Максима Кравченка та начальника управління соціального захисту населення Івана Терлецького було напрацьовано практичний алгоритм дій та розроблено індивідуальні ваучери, які щотижня дають право на безкоштовне отримання молока у визначених точках розливу молочної продукції фермерського господарства – у Дрогобичі та Стебнику.

Як зазначили в управлінні соціального захисту населення, станом на сьогоднішній день у громаді є сотня дітей з 69 родин, які належать до вищезгаданих пільгових категорій. Всі ці родини вдалось охопити новою соціальною програмою.

Сім’ї вже отримали свої індивідуальні ваучери на безкоштовне молоко та ознайомлені з графіком та місцями його отримання.

Нова соціальна ініціатива стартує в громаді відсьогодні. Надалі її планують реалізовувати на постійній основі.

Перейти до вмісту