Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

10:38 1 Квітня 2024

У п’ятницю, 29 березня, у приміщенні Дрогобицької міської ради під головуванням заступника міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрія Кушлика відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради.

На комісії розглянуто ряд важливих питань, які стосуються захисту прав дітей, а саме:
– заяву громадян про розподіл спадкового майна, де спадкоємцем є неповнолітня дитина;
– заяву батьків про надання згоди своїй неповнолітній дочці на визначення частки у спільній квартирі з метою оформлення спадщини;
– заяви 11-ти громадян з числа ВПО про надання 14 – м дітям, які переїхали з зони бойових дій, статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
– заяву батька про встановлення йому порядку спілкування з малолітньою дитини у зв’язку з тим, що мати дитини чинить перешкоди.

Комісією також розглянуто ухвалу Дрогобицького міськрайонного суду за позовом батька про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері стосовно неповнолітнього сина.

Службою у справах дітей підготовлено клопотання про зняття з малолітньої дитини статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, у зв’язку з усиновленням дитини.

Відповідно до клопотання служби у справах дітей розглянуто та затверджено 9 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на період з 2024 до 2025 рр.

Відділ – служба у справах дітей

Перейти до вмісту