Незламні, бо сильні духом! Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисників і захисниць України, козацтва і УПА | Відео

1 Жовтня 10:30

Сьогодні, 1 жовтня, знакова дата для кожного українця – ми відзначаємо День захисника та захисниць України, День Українського козацтва, День створення УПА та Свято Покрови.

У цей день ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя захисту рідної землі. Усіх, хто заплатив найбільшу в світі ціну за нашу свободу і волю – своє життя.

Сьогодні наші захисники – надія українського народу, взірець сили духу, честі та справжнього патріотизму. Завдяки мужності та героїзму весь світ побачив, що українці – народ, який гідно відстоює свою незалежність і право вільно жити на своїй землі. Наші воїни щодня демонструють всім націям незламність та міць у протистоянні терористам, які становлять загрозу для цивілізації.

У цей день ми щиро молимось до Пресвятої Богородиці, щоб своїм омофором оберегла всіх наших бійців та весь український народ. Ми віримо, що світло подолає темряву, зло буде покарано, нам вдасться відбудувати нашу неньку і Україна стане однією з наймогутніших держав світу.

Міський голова Тарас Кучма

Перейти до вмісту