Нова угода про партнерство та підтримка українців спільнотою комун Pays Sabolien: результати поїздки делегації з Дрогобича у Францію

30 Вересня 22:39

В межах візиту делегації з Дрогобича до Франції підписано угоду про партнерство Дрогобича та спільнотою комун Pays Sabolien.

Угоду підписали очільник Дрогобицької громади Тарас Кучма та президент спільноти комун Pays Sabolien Даніель Шевальє.

Дрогобич поповнив список міжнародних партнерств, налагодивши тісну та плідну співпрацю з французькими комунами, центр яких розташований у місті Сабле-сюр-Сарт.

Завдяки налагодженим контактам і підтримці міст-побратимів ми можемо продовжувати ту важливу роботу, яку робимо від початку повномасштабної війни – надавати прихисток переселенцям, підтримувати наших воїнів та міста, які найбільше постраждали від ворожих атак.
У ці дні, перебуваючи у Сабле-сюр-Сарт, ми бачили наших українців, які у перші дні війни рятувались від бомб та ракет. Тоді у їхніх очах ми бачили страх та відчай. Сьогодні ми побачили їх зовсім іншими — усміхненими, щасливими та у безпеці.
Безмежна вдячність нашим дорогим друзям, за те, що надали їм прихисток у ці страшні часи, – інформує Тарас Кучма.

Окрім офіційного візиту делегації з Дрогобича, у Франції перебуває також Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина». Артисти дають благодійні концерти та збирають кошти на підтримку Збройних Сил України.

Перейти до вмісту