Начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко дав прес-конференцію. ВІДЕО
![Начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко дав прес-конференцію. ВІДЕО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_5174.jpg)
У четвер, 19 червня, у Дрогобицькій міській раді відбулася прес-конференція начальника відділу освіти Петра Сушка. В ході прес-конференції Петро Сушко спростував публічну заяву Романа Броницького — депутата міської ради та директора ЗОШ №18. Також посадовець розповів про фінансову ситуацію у сфері освіти міст Дрогобича та Стебника. Крім цього, Петро Сушко розповів про ситуацію з педагогічним ліцеєм.
Нагадаємо, 6 червня, депутат Роман Броницький публічно заявив з трибуни про фінансові зловживання у міськраді, зокрема, у сфері освіти.
До теми: