На свято Водохреща запрошуємо до Дрогобича на Фестиваль вертепів

9 Січня 0:00

Вдруге до Дрогобича на свято Водохреща з’їдуться творчі колективи з усіх куточків Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ, які братимуть участь у Фестивалі вертепів «Різдвяна зірка».

Ініціатором цього заходу виступає Самбірсько-Дрогобицька Єпархія УГКЦ, Комісія у справах молоді СДЄ УГКЦ, Відділ культури та мистецтв Дрогобицької міської ради.

Отож 19 січня після загальноміського водохреща, яке, за попередньою інформацією, відбудеться на центральній площі міста, о 13:00 розпочнеться вихід колони від Центру душпастирства молоді до Катедрального собору Пресвятої Трійці.

О 13:30 розпочнеться Хода вертепів вулицями міста. Після цього відбудеться розподіл вертепів на локації.

Як зазначають організатори, особливістю цьогорічного Фестивалю є те, що виступи колективів-учасників відбуватимуться у Дрогобичі, Трускавці та Східниці.

У неділю, 20 січня, охочих запрошують до Центру душпастирства молоді, де о 12:00 відбудуться Різдвяні майстер-класи та конкурс на кращу різдвяну зірку.

О 17:00 відбуватиметься Рок-коляда.

А вже о 19:30 дрогобичани та гості міста матимуть змогу переглянути Різдвяну вуличну виставу сучасного молодіжного театру «Gloria», яка відбудеться на подвір’ї Центру душпастирства молоді.

Нагадуємо, вперше Фестиваль вертепів у Дрогобичі відбувся минулого року. Тоді участь у Фестивалі взяли 29 колективів, а кількість учасників налічувала майже пів тисячі осіб.

Святкуймо Різдвяні свята разом у Дрогобичі!

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія