На сесії керівництво громади та активні мешканці дійшли конструктиву у ситуації з тимчасовими спорудами на вулицях Дрогобича

17 Серпня 12:19

Накласти мораторій на видачу документів щодо встановлення тимчасових споруд у Дрогобицькій громаді до прийняття законопроекту № 9233 – такої спільної думки дійшли депутати та активні мешканці під час сесійного засідання, яке відбулось 17 серпня.

Ситуація з ТС ТОВ «ЛХК» на вулицях міста викликає жваві дискусії у громаді. Одні мешканці обурюються встановленням цих споруд, інші – вже купують продукцію. Проте, станом на сьогодні справа перебуває у суді.

Перед початком сесійного засідання до міської ради прийшла група мешканців, з якими зустрілось керівництво громади. Тема розмови – встановлення ТС ТОВ «ЛХК» на вулицях міста. Керівництво громади проінформувало мешканців про вжиті заходи з боку міської ради та роботу спеціальної комісії з обстеження законності встановлення ТС.

Відтак, мешканці попросили надати їм можливість виступити за трибуною у сесійній залі. У своєму зверненні одна з мешканок заявила, що текст її промови мав бути довгим, однак після того, як керівництво громади надало роз’яснення людям до початку сесії, багато питань з’ясовано. У підсумку учасники засідання та мешканці дійшли згоди, що буде розроблено документ про мораторій на встановлення ТС на комунальній землі громади до прийняття закону №9233.

Таким чином конфліктну ситуацію, яку нагнітали у соціальних мережах впродовж кількох тижнів, вдалося вирішити конструктивно.

Перейти до вмісту