На низці вулиць Дрогобича встановлять додаткові дорожні знаки – із засідання виконкому

14:18 18 Жовтня 2023

Вчора, 17 жовтня, відбулось чергове засідання виконкому Дрогобицької міської ради. Члени виконкому розглянули низку комунальних, господарських та соціальних питань, затвердили положення про Раду з питань ВПО, яку створять при Дрогобицькій міській раді та прийняли рішення про встановлення додаткових дорожніх знаків з метою регулювання правил дорожнього руху.

Зокрема в ході розгляду порядку денного, було прийнято рішення про надання грошової допомоги на поховання, про реєстрацію помічника дієздатної особи, про продовження терміну перебування дітей в сиротинці та про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і конфліктів.

Згодом виконком розглянув низку рішень, які стосуються питань містобудування та благоустрою. Зокрема – надання дозволу на облаштування сходів, заїзду на територію чи благоустрою ділянки, відповідно до звернень мешканців.

В числі питань економіки було затверджено тарифи для теплової енергії ТОВ «Альтеренерго Захід» для установ та організацій. Також рішенням виконкому було створено робочий орган, який займатиметься організацією конкурсу з визначення перевізників на маршрутах громадського транспорту.

В числі питань Департаменту міського господарства, було розглянуто та підтримано рішення про встановлення у Дрогобичі нових дорожніх знаків. Зокрема на вулиці Котляревського встановлять дорожній знак 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено», на вулиці Козловського біля ліцею №2 відновлять автобусну зупинку та встановлять дорожній знак 5.41.1 «Пункт зупинки автобуса». А на вулиці Котляревського, біля ресторану «Гостинний двір», облаштують пішохідний перехід та встановлять дорожній знак 5.35.2 з нанесенням відповідної розмітки (зебра).

Перейти до вмісту