Бігтимуть в підтримку ЗСУ: 22 жовтня у Дрогобичі відбудеться благодійний півмарафон Drohobych Half Marathon! Частково змінено рух громадського транспорту

18 Жовтня 11:49

Уже цими вихідними вдруге у Дрогобицькій громаді відбудеться масштабна спортивна подія – півмарафон Drohobych Half Marathon – 2023. Забіг гуртує людей, які обирають активний та здоровий спосіб життя. За словами ініціатора півмарафону Івана Гуляка, засновника Громадської ініціативи Active RUN CLUB Drohobych, до участі в марафоні зголосилось понад 400 учасників із різних міст України. Тішить і те, що серед зареєстрованих є чимало дітей, які матимуть змогу пробігти 400 м або ж 100 м і тим самим долучитися до допомоги ЗСУ. Загалом увесь захід носить благочинний характер та покликаний акумулювати кошти в підтримку захисників.

Як стверджує Іван Гуляк – кошти скерують на 67 Окремий батальйон Дрогобицької територіальної громади та військову частину А-1108.

Усі організаційні деталі проведення півмарафону обговорили 18 жовтня на оргкомітеті під керівництвом заступника міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрія Кушлика. До спільного обговорення були запрошені керівниця відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна, керівник КП «СМУ» Володимир Суда, а також представники ЗМІ, відділу інвестицій та економічного розвитку, КП «Муніципальна варта».

Для чіткого проведення марафону організатори залучають чимало волонтерів, правоохоронців, муніципальну варту міста, медиків та журналістів.

Як розповів Іван Гуляк – учасники марафону бігтимуть на дистанціях: 21 км, 10 км, 5 км, а також є забіги на 1 км віком від 10 років і старше. Забіг на 1 км є благодійним і реєстрація на нього триватиме практично до старту змагань. Усі деталі на сайті марафону – (https://runstyle.net/events/drohobych-half-marathon-2023/).

Також передбачені і дитячі забіги: 400 м вік дітей 7-9 років і 100 м вік юних спортсменів 3-6 років.

Початок заходу стартує на центральній площі міста 22 жовтня 0 9.00 год. В цей час передбачено перекриття вулиць за картою маршруту півмарафону.

Загалом, маршрут Дрогобицького півмарафону пролягає такими вулицями: Площа Ринок – Шевченка – Січових Стрільців – Ю. Дрогобича – Жупна – Солоний ставок – Завалля – Івана Мазепи – Стрийська – Грушевського – Вокзальна – Лесі Українки – І. Франка – Шевченка – Площа Ринок.

В обідню пору на Площі Ринок відбудеться нагородження переможців бігового марафону.

Також зважаючи на маршрут марафону – у Дрогобичі в день забігу тимчасово буде змінено рух деяких маршрутів громадського транспорту. Так, маршрут №2 курсуватиме такими вулицями: вокзал – В.Великого – Сагайдачного – Самбірська – Наливайка (без заїзду до фонтану в центр міста).

Маршрут №11: вокзал – В.Великого – Сагайдачного – Шептицького (без заїзду до фонтану у центрі міста).

Маршрут №1: Коновальця – В.Великого – Чорновола (кінцева біля Алли Бульби).

Маршрут №3: по звичному маршруту без змін, кінцева магазин «Молочний» на Трускавецькій.

Маршрут №4: Бориславська – Шашкевича – Трускавецька – Івана Дацка – Війтівська Гора – Стрийська – вокзал.

Приміські маршрути з Стрийського напрямку курсуватимуть по вул. Стрийська – Вокзальна – В.Великого – АС №2.

Маршрути з Самбірського напрямку курсуватимуть Самбірська – Сагайдачного – АС №2.

Маршрути з Трускавецького та Стебницького напрямку матимуть кінцеву зупинку біля магазину «Молочний», що на вул. Трускавецькій.

Перейти до вмісту