На готовність до нового навчального року Тарас Кучма проінспектував Дрогобицьку ЗОШ №2. ФОТО

22 Серпня 0:00

У межах інспекції всіх шкіл освітньої мережі Дрогобича та Стебника на готовність до нового навчального року міський голова Дрогобича Тарас Кучма у середу, 21 серпня, відвідав Дрогобицьку ЗОШ №2.

У ході огляду приміщень школи Дрогобицька ЗОШ №2 продемонструвала повну готовність до нового навчального року. Косметичного ремонту потребують кабінет хімії та майстерня, провести який дирекція школи планує вже з наступного року.

Частину площі центрального входу на територію школи вже забруковано, на наступний рік дирекція школи планує подавати проект на брукування другої частини площі за рахунок коштів міського та обласного бюджетів.

Також Тарас Кучма спільно з директоркою Ларисою Панькевич обговорили питання роботи системи опалення у школі. Взяти під особистий контроль вирішення даної проблеми міський голова доручив начальнику відділу освіти ДМР Петру Сушку, який також був присутній на інспекції.

В ході інспекції посадовці також оглянули територію під спорудження стадіону поруч зі школою.

Міський голова зазначив, що має на меті спільно з міською радою вжити всіх заходів, аби відремонтувати фасад школи і при будь-якій можливості у межах функціонування різних проектів намагатиметься реалізувати це.

У межах візиту до Дрогобицької ЗОШ №2 Тарас Кучма зустрівся також і з педагогічним колективом школи, де подякував їм за нелегку та ефективну роботу, відзначивши що 40% випускників школи у цьому році склали ЗНО з української мови від 180 до 200 балів.

Міський голова разом із начальником відділу освіти ДМР Петром Сушком обговорили з вчителями й складну фінансову ситуацію у освітній галузі міста. Тарас Кучма зазначив, що, окрім Дрогобича, така проблема недофінансування галузі освіти існує і в Бориславі, у Самборі та у 7 ОТГ у Львівській області. 17 мільйонів гривень — саме стільки, за словами міського очільника, цьогоріч державний бюджет не додав на зарплату вчителям Дрогобича та Стебника.

«Ми докладаємо всіх зусиль, щоб вийти із ситуації, яка склалася, і щоб вчителі при цьому якомога менше відчули ці незручності. Прошу вашого розуміння, адже ми чудово розуміємо, що ці всі успіхи, яких досягла ця школа та інші у Дрогобичі, більше базуються на ентузіазмі, аніж фінансовому забезпеченні. Однак з переходом на автономізацію ситуація у таких сильних школах зміниться і обійдеться без скорочень ставок та інших виплат — адже саме це нам пропонують у вищих ешелонах влади», — звернувся до педагогічного колективу Тарас Кучма.

Нагадаємо, що цього тижня Тарас Кучма відвідав також і Дрогобицьку ЗОШ №1 імені Івана Франка, яка також продемонструвала повну готовність до нового навчального року.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія