Заклади освіти і охорони здоров`я Дрогобича на 90% готові до початку нового опалювального сезону

21 Серпня 11:37

Підготовку до нового опалювального сезону 2019-2020 років у закладах охорони здоров`я Дрогобича проводять згідно із запланованим графіком: проведено промивку систем опалення, утеплення пошкоджених трубопроводів, ремонти кранів та інше.

Про це у понеділок, 19 серпня, під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста повідомив заступник начальника відділу охорони здоров`я ДМР Святослав Кучерявий.

Посадовець зазначив, що окремі заклади повністю готові до нового опалювального сезону, у інших ще проводитимуть завершальні роботи. Однак посадовець додав, що у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» та у КНП «Дрогобицька дитяча лікарня» актуальним є питання заміни зовнішньої теплотраси.

Готовими до опалювального сезону є й заклади освіти Дрогобича, — про це зазначив начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко.

Остаточно школи Дрогобича будуть готові до опалювального сезону після завершення ремонту системи опалення у ЗОШ №10, а також завершення робіт у Дрогобицькій гімназії.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія