Володимир Коцюба: На автобусних маршрутах №9 та №12 призначено тимчасового перевізника

IMG_1157 (1)

Сьогодні, 5 грудня, на оперативній нараді міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради заступник міського голови Володимир Коцюба повідомив, що минулої п’ятниці відбулося позачергове засідання виконкому на якому розглянули питання про призначення тимчасового перевізника на маршруті №9 (вул. Горішня Брама (дачі) – пл. Злуки (залізничний вокзал)), №12 (вул. Холмська – пл. Злуки (залізничний вокзал)) загального користування у м. Дрогобичі.

У зв’язку з припиненням обслуговування даних маршрутів МПП «Транспортник» (м. Борислав) та з метою недопущення припинення обслуговування населення на згаданих маршрутах, було призначено тимчасового перевізника — КП «Комбінат міського господарства», терміном на три місяці.

Також, виконавчий комітет розглянув протокол засідання конкурсного комітету з визначення перевізників для роботи на міських маршрутах загального користування, який відбувся 25 листопада 2016 року, прийняв рішення про введення його в дію та зобов’язав відділ економіки підготувати для укладення з переможцем конкурсу договір.

До слова, цього тижня постановою Львівського апеляційного суду від 29.11.2016р. було підтверджено законність рішення суду першої інстанції про відмову МПП «Транспортник» у задоволенні позову про визнання недійсним рішення щодо розірвання договору на перевезення пасажирів від 01.10.2012р.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні