На 101 випадок за минулий тиждень прибавило хворих на ГРВІ й грип на Дрогобиччині

11:43 5 Лютого 2024

Рівень захворюваності на грип і ГРВІ на Дрогобиччині тримається на високих показниках. Таку інформацію 5 лютого під час щотижневої апаратної наради озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

За його словами, за останні сім днів медики фіксують приріст хворих на 101 особу. Тож станом на ранок понеділка числиться 421 недужий. Найбільший приріст хворих фіксують у таких вікових групах: 5-14 рр – 121 випадок за минулий тиждень та 30-64рр – 138 недужих. Відрадним є лиш те, що за останні сім днів зменшилась кількість шпиталізацій – всього лиш 14 випадків. Також діагностовано 5 нових випадків ковіду.

В одному із навчальних закладів міста два класи переведені на дистанційну форму навчання, через високі показники захворюваності школярів.

Лікарі стверджують, що часто в пацієнтів, які звернулись з діагнозом ГРВІ, при ретельному обстеженні виявляють грип. Тож ескулапи радять при перших проявах захворювання залишатися вдома, аби не заражати інших, і консультуватися з сімейним лікарем, щоб уникнути ускладнень.

Серед ускладнень, які найчастіше виявляють у хворих: важкі пневмонії, висока температура тіла, яку не вдається збити, сильний кашель, який переростає в бронхіт. Особливо це стосується дітей. Тож ретельне обстеження на своєчасне звернення за кваліфікованою медичною допомогою до сімейних медиків – відіграють важливу роль, додають лікарі.

Перейти до вмісту