Головному балетмейстеру Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю «Верховина» Василю Кулаківському вручили відзнаку “За заслуги перед містом Дрогобич”

11:01 5 Лютого 2024

«Успішні та талановиті люди творять історію міста», – такими словами очільник Дрогобича охарактеризував приємну подію вручення відзнаки Дрогобицької міської ради головному балетмейстеру ансамблю «Верховина» Василю Кулаківському. Нагородження провели під час щотижневої понеділкової наради під оплески усіх присутніх. Почесну відзнаку «За заслуги перед містом Дрогобич» Василь Кулаківський отримав з нагоди 75-річного ювілею, а також за вагомі досягнення у розвиток культури та великий творчий внесок для міста Котермака.

Василь Кулаківський народився у м. Тростянець (Житомирська обл.) у 1949 р.  Закінчив Житомирське культурно-освітнє училище. Присвоєно кваліфікацію – керівник танцювального колективу.

З 1998 р. працює на посаді головного балетмейстера Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина».

Загалом, в ансамблі «Верховина» Василь Макарович з 1971 р., починав свій шлях на посаді соліста балету. У 1979 р. присвоєно вищу категорію артиста балету. З 1993 р. на посаді педагога-репетитора балетної групи ансамблю. У 1998 р. переведено на посаду головного балетмейстера.

Керівництво ансамблю та колеги по цеху відгукуються про Василя Кулаківського як фахівця, який володіє відмінними знаннями в області хореографії. Балетмейстер досконало володіє репертуаром ансамблю, дбає про стильову та жанрову єдність номерів. У його доробку такі постановки – «Козачок», «Коломийки з танцем», «А калина – не верба», «Гопак», «Прикарпатська сюїта», «Танець з ліхтариками», «Старі бойки», «Галицька полька» та багато інших.

За постійне досягнення високих результатів у своїй роботі Василь Кулаківський неодноразово був нагороджений грамотами та дипломами.

Перейти до вмісту