Микола Летнянчин: Пункти обігріву у Дрогобичі функціонують згідно рішення комісії з питань надзвичайних ситуацій

11 Січня 0:00

Минулого тижня відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій. За підсумками засідання було прийнято рішення про те, що з 6 січня у Дрогобичі запрацюють два пункти обігріву: у приміщенні КП «Дрогобичтеплоенерго» (вул. Індустріальна, 1-а) та у приміщенні автовокзалу залізничної станції (майдан Злуки, 1-а).

Щодо портативних пунктів обігріву, які зазвичай встановлюють на площі Т. Шевченка та вулиці П. Орлика (біля колишнього магазину «Океан»), за рішенням комісії, їх розгортатимуть при температурі атмосферного повітря нижче 20 градусів морозу.

Для порятунку безхатченків було залучено соціальний патруль, який складався з працівників поліції та соціальних служб міста. В основному поліція займалася виявленням безхатченків, в місцях їхніх локацій. Також активно долучаються громадяни, які інформують працівників поліції та станції швидкої медичної допомоги про виявлення осіб, які можуть постраждати від переохолодження.

Медичну допомогу безхатченкам надають у міських лікарнях №1 та №5. Про це повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дрогобицької міської ради Микола Летнянчин.

Також посадовець розповів, що завдяки такому алгоритму дій у період 7 та 8 січня, було виявлено та надано допомогу 13 особам. Більше того, у Дрогобичі не зафіксовано жодного обмороження людей чи летального випадку, — наголосив Микола Летнянчин.

Перейти до вмісту