Медики Львівщини обговорили перспективу впровадження страхової медицини на засіданні Колегії у Дрогобичі. ФОТО

IMG_6218

У п’ятницю, 3 березня, у Мармуровій залі Дрогобицької Ратуші відбулася виїзна планова робоча Колегія Департаменту охорони здоров’я за участю медичних працівників області.

IMG_6237

До складу президії увійшли т.в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, міський голова Дрогобича Тарас Кучма та міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

На розгляд та обговорення колегії було винесено питання щодо практики реорганізації бюджетних закладів мм. Дрогобича та Стебника шляхом перетворення в комунальні некомерційні підприємства. Другим питанням порядку денного було розглянуто діяльність ДП «Фарматрейд» у місті Дрогобичі.

IMG_6224

На початку засідання міський очільник Тарас Кучма привітав учасників заходу та зазначив, що, як медик та міський голова, усвідомлює важливість реформування медичної галузі, оскільки в умовах складної фінансової політики надавати ефективні медичні послуги стає щораз важче.

IMG_6215

Під час розгляду першого питання, з доповіддю «Досвід реорганізації бюджетних закладів мм. Дрогобича та Стебника шляхом комунальні некомерційні підприємства» виступив начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба. Посадовець у своїй доповіді зазначив, що реорганізація медичної галузі Дрогобиччини відбулася шляхом перетворення медичних закладів міста Дрогобича у комунальні некомерційні підприємства. Також додав, що сучасний стан системи охорони здоров’я України не дозволяє у повній мірі забезпечити право громадян на медичну допомогу на рівні, передбаченому міжнародними стандартами та законодавством України. Тому єдиним виходом може слугувати страхова медицина, яка виступає реальною альтернативою бюджетному фінансуванню, яке вже не спроможне забезпечити конституційне право громадян на отримання безоплатного медичного обслуговування.

IMG_6227

Якщо ж не впровадити медичне страхування, то це може стати початком повного занепаду медичної галузі. Причиною такого занепаду слугуватиме неякісне надання медичних послуг через відсутність медикаментів та відтік кваліфікованих кадрів у приватний сектор.

IMG_6233

Також Володимир Чуба доповів присутнім про стан медицини у мм. Дрогобича та Стебника.

IMG_6245

У другій частині засідання Колегії присутніх ознайомили з діяльністю ДП «Фарматрейд» та асортиментом фармацевтичної продукції, яку виробляє дане підприємство. Після цього, на запрошення директора ДП «Фарматрейд» Михайла Пукаляка, учасники колегії відвідали підприємство з метою ознайомлення та розгляду перспектив подальшої співпраці.

IMG_6252

IMG_6248

IMG_6213

IMG_6217

IMG_6219

IMG_6239

IMG_6242

IMG_6253

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: