Марафон благодійності триває: У Дрогобичі вдруге проведуть Благодійний бал. ВІДЕО

Понеділок, 22 Квітень 2019

Благодійний бал — це унікальна можливість не лише згуртувати людей доброї волі, а й зібрати необхідні кошти для реалізації благородної місії.

Такий бал у Дрогобичі відбувся минулого року. Під назвою «Щастя усім – дай Бог». У ході балу відбувся збір коштів на закупівлю апарату штучної вентиляції легень для реанімаційного відділення КНП «Дрогобицької міської лікарні №1». Завдяки новопридбаному апарату медикам вдалося врятувати чимало життів.

Організатором Балу виступила відома дрогобицька волонтерка Леся Татарська спільно з Дрогобицькою міською радою.

Участь у заході взяли шановані люди Дрогобича, представники владних структур, бізнесу, культурної еліти. З розважальною програмою гостей вітатимуть відомі актори українського театру та кіно, знані співаки.

Цьогоріч у Дрогобичі відбудеться Другий благодійний бал. Захід відбудеться 6 травня 2019 року під гаслом: «Запали іскру добра!».

https://youtu.be/Voiij06-hBw

Бал проходитиме у затишній та привітній атмосфері відпочинкового комплексу «FATA MORGANA» (с. Дережичі).

Як зазначають організатори, на заході будуть присутні представники культурної галузі, відомі актори театру, кіно, естради, шоу-бізнесу.

Під час Балу відбудеться аукціон, на якому усім учасникам буде запропоновано унікальні витвори образотворчого мистецтва, народної творчості, цікаві авторські роботи. Придбавши ці твори, кожен учасник врятуєте життя і здоров’я нашого дрогобичанина Серія Паньківа.

Загалом, кошти, зібрані на заході, будуть спрямовані на придбання монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 та дефібрилятора-монітора HEART START MRX Філіпс Медікал для Центральної лікарні Дрогобича (у кардіологічне відділення та відділення інтенсивної терапії при кардіології). Придбання цього необхідного обладнання надзвичайно важливе для нашого регіону, тому що Центральна лікарня обслуговує не тільки жителів міста, а й району. Придбане обладнання доповнить комплекс послуг для осіб з серцево-судинними патологіями, які планують надавати у Дрогобичі. Зокрема й у новоствореному ангіоцентрі.

Також організатори наголошують, що цей масштабний благодійний захід буде широко висвітлений українськими медіа.

Отримати інформацію щодо участі у заході або придбати квитки можливо у відділі молодіжної політики, сім’ї та спорту Дрогобицької міської ради (пл. Ринок, 1, каб. №33), або ж за телефоном 067 76 28 657 (Олександра Пашко).

Отож, чекаємо Вас на Другому благодійному балу у Дрогобичі усіх небайдужих і чуйних! Нехай від нашої спільної щирості запалиться Іскра добра!

Прес-служба ДМР