Квартиру на День народження: 19-річна дрогобичанка з числа дітей-сиріт отримала у подарунок житло. ФОТО.ВІДЕО

27 Серпня 0:00

На 19-річчя юна дрогобичанка Валентина отримала у подарунок ключі від власного помешкання.

Коли Валентині було 12 років її мати померла, відтак дівчинка стала сиротою та не мала власного помешкання.

У день свого 19 дня народження, 23 серпня, дівчина отримала вже власну однокімнатну квартиру, як дитина з числа дітей-сиріт.

Загальна вартість квартири становить 474 тисяч гривень. Загальна площа квартири – 39,5 кв. м. https://youtu.be/DxlGXZCHo4U

Привітати Валентину та передати ключі від помешкання завітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник міського голови Володимир Коцюба, депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч, начальник служби у справах дітей ДМР Ігор Яким та директор ДМЦСССДМ Оксана Матчишин.

«За час нашої каденції ми придбали 5 квартир для дітей –сиріт та позбавлених батьківського піклування на загальну суму близько трьох мільйонів гривень. І це дякуючи тільки добрій волі дрогобичан, бо вони дізнаються для кого це, кому міська рада спільно з обласним бюджетом та державними програмами купує квартиру, та залишають у квартирі практично все та в хорошому стані», — зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Сама ж дівчина каже, що надзвичайно щаслива, але через надмірну кількість емоцій ще сама до кінця не вірить в те, що вже має власне житло.

Зазначимо, квартиру, яку надали дівчині, закуплено за кошти місцевого та обласного бюджетів, згідно з міською програмою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія