Культура. Переможцем конкурсу на посаду директора музею “Дрогобиччина” є Алла Гладун.

Сьогодні, 7 червня 2019 р. у великому залі Народного дому імені Івана Франка відбулося друге засідання конкурсної комісії по добору на посаду директора музею “Дрогобиччина”.

Із дев’яти членів у роботі комісії взяли участь 8 осіб.

Громада м. Дрогобича не була осторонь цих подій.

У залі присутні представники від громадських організацій, працівники музею “Дрогобиччина”,  науковці, журналісти, усіх поза 70 дрогобичан.

Кандидати на посаду директора музею “Дрогобиччина” Алла Гладун, Лев Скоп та Олександр Максимов презентували програми розвитку музею “Дрогобиччина” на один і п’ять років.

Члени комісії та представники дрогобицької громади мали можливість почути відповіді на запитання від кандидатів.

За результатами таємного голосування конкурсна комісія визначила переможцем конкурсу на посаду директора музею “Дрогобиччина” Гладун Аллу Володимирівну.

Результати  голосування:

Гладун А.В. – 5 голосів,

Скоп Л.А. – 2 голоси,

Один бюлетень недійсний, член комісії поставив відмітки навпроти прізвищ двох кандидатів на посаду директора музею “Дрогобиччина”.

Відділ культури та мистецтв.