Культура: 23 травня відбудеться процедура з визначення трьох кандидатів до складу конкурсної комісії по добору на посаду директора музею «Дрогобиччина»

21 Травня 0:00

До уваги громадських організацій! Процедура з жеребкування відбудеться 23 травня 2019 р. об 11 годині у приміщенні «Франкової світлиці» Народного дому ім. Івана Франка.

На виконання п.6 ст. 211 Закону України «Про культуру», п.4.5 р. 4 Положення про проведення конкурсної процедури призначення керівників комунальних закладів культури, які є на балансі відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 16.08.2017 №175.

23 травня 2019 р. о 11.00 годині в приміщенні «Франкової світлиці» Народного дому ім. Івана Франка відбудеться процедура з визначення трьох кандидатів до складу конкурсної комісії по добору на посаду директора музею «Дрогобиччина» шляхом жеребкування від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

До уваги громадських організацій, які подали кандидатури до складу конкурсної комісії.

Просимо подати у відділ культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради копії Статутів громадських організацій.

Інформація відділу культури та мистецтв

Чат-бот Гаряча лінія