КУ «Інститут міста»: 4 жовтня у Дрогобицькій Ратуші відбудеться начальний тренінг з підготовки до написання мікропроектів місцевого розвитку для представників закладів культури
![КУ «Інститут міста»: 4 жовтня у Дрогобицькій Ратуші відбудеться начальний тренінг з підготовки до написання мікропроектів місцевого розвитку для представників закладів культури](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/nju.jpg)
У середу, 4 жовнтя, о 15:00 у Дрогобицькій Ратуші в приміщенні КУ «Інститут міста» (кабінет №47) відбудеться тренінг для представників закладів культури.
Спікери тренінгу: керівник КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка, Тоні Гале — волонтер Корпусу Миру, Юрій Яцків — старший менеджер КУ «Інститут міста», Інна Скорик — старший менеджер КУ «Інститут міста», Тарас Перхун — менеджер КУ «Інститут міста».