Креативну молодь міста запрошують долучитися до стажування в органах місцевого самоврядування

7:59 22 Лютого 2022

Почерпнути нове та продемонструвати свої можливості: для молоді та молодіжних лідерів Дрогобича і територіальної громади стартує цікаве навчання – в органах місцевого самоврядування. Мета стажування: надати можливість молодим людям розвинути практичні навички, отримати досвід співпраці з місцевою владою, спробувати себе у ролі молодіжного працівника та стати частиною команди органу місцевого самоврядування. Як розповідає керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, стажування в органах місцевої влади переслідує кілька цілей – залучити молодь до державотворчих процесів в місті, підвищити її громадську активність та продемонструвати «управлінську кухню з середини», допомогти молоді зрозуміти як формується місцевий бюджет, як працюють конкурсні комісії, як ухвалюються рішення на сесії місцевої ради тощо.

Багато молоді нашого міста долучається до прийняття важливих рішень через молодіжну раду, дитячий парламент. Однак, ми створюємо ще одну інституцію – факультет місцевого самоврядування та стажування молоді в мерії Дрогобича. На практиці це виглядатиме так – молоді люди спробують себе в команді місцевого самоврядування. Кращі із студентів матимуть можливість потрапити в кадровий резерв Дрогобицької міської ради і ймовірно згодом поповнити ряди працівників органів місцевого самоврядування, – розповіла Олександра Пашко.

Реєстрація на стажування в мерії міста стартувала уже і триватиме до 10 березня. Відтак самі ж навчання розпочнуться 14 березня.

Стажування розраховане на рік часу. Щокварталу, не менше 3 днів, молоді особи відвідуватимуть наші структурні підрозділи Дрогобицької міської ради та здобуватимуть відповідні знання, які безумовно допоможуть зрозуміти суть державотворчих процесів в місті та країні загалом. А також розвинуть критичне мислення, творчість, ініціативність молодих людей, всебічне осмислення суспільних проблем, уміння приймати збалансовані управлінські рішення, – переконує Олександра Пашко.

Вимоги до учасників: молоді люди віком від 16 до 28 років (на момент подання анкети), які проживають на території Дрогобицької територіальної громади, вільно володіють державною мовою, мають зацікавлення в подальшому розвитку державотворення. Стажування проводиться за індивідуальним, зручним графіком.

Студентам закладів вищої освіти І – ІV рівнів акредитації стажування в органах місцевого самоврядування, за бажанням та необхідністю, зараховується як проходження практики.

Для проходження стажування необхідно заповнити Google анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1qwuVZjvFzZDdgKWvgYWGVKCR4VtxGZoSt5Bk8Nc8Id0/edit

По завершенні навчань його учасникам буде вручено сертифікати про проходження стажування в органах місцевого самоврядування.

 

Перейти до вмісту