«Країна Франкіана» вперше відбудеться у Києві: Фестиваль популяризуватиме Івана Франка та Дрогобицький край. ФОТО

Країна Франкіана для дорослих і малих — саме під таким гаслом вперше у Києві планують провести широкоформатний фестиваль, присвячений пам`яті Івана Франка, який популяризуватиме культурно-мистецький, туристичний, рекреаційний потенціали Дрогобиччини.

Фестиваль «Країна Франкіана» відбудеться 25-26 травня у межах святкування Днів Києва. Локацією для проведення заходу обрано площу Івана Франка.

Впродовж двох днів з 12:00 до 19:00 відбуватимуться концертні виступи, виставки, продаж сувенірної продукції, частування стравами української кухні, функціонуватиме дитячий майданчик, лабіринт, проводитимуться квести та ігри. У межах заходу буде нагороджено переможців всеукраїнського учнівського конкурсу «Стежками Каменяра».

Саме таку концепцію заходу у п’ятницю, 10 травня, у приміщенні Дрогобицької міської ради представив представникам місцевого самоврядування та закладів культури й мистецтва Ігор Курус — директор Міжнародного Фонду Івана Франка.

«Проведення «Країни Франкіани» у Києві — перший крок, щоб повернути Івана Франка в столицю України. Цей фестиваль має стати традиційним і відбуватися щорічно в дні пам`яті нашого Великого земляка», — наголосив Ігор Курус.

Також Ігор Курус закликав місцевих підприємців та художні колективи до участі у формуванні святкової програми.

Своєю чергою, міський голова Дрогобича Тарас Кучма закликав очільників відділу економіки та відділу культури та мистецтв ДМР зробити все можливе, аби Дрогобич був гідно представлений на «Країні Франкіані» у Києві.

Отож 25 та 26 травня усіх охочих, зокрема киян та гостей столиці, запрошують до участі у фестивалі, який популяризує Дрогобицький край та геніального Івана Франка.

Прес-служба ДМР

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні