Комунальники Дрогобича пройшли перше випробування негодою: снігоочисна техніка працювала усі вихідні

27 Листопада 14:25

Цими вихідними Львівщину випробовувала перша зимова негода: поривчастий вітер, сніг та дощ. Як наслідок – дороги міста потребували посипки від ожеледиці та подекуди розчищення. Як повідомив керівник КП “Служба муніципального управління» Володимир Суда – цими вихідними снігоочисна техніка Дрогобича працювала в посиленому режимі. Зокрема, до розчистки доріг було залучено 15 штатних працівників комунальної установи та 4 одиниці техніки, серед якої і новий BOBCAT з відвалом, який цього року придбали для комунального підприємства.

Володимир Суда стверджує – дороги Дрогобича та Стебника випробування першим снігом пройшли, автошляхи усюди вдалось оперативно розчистити та посипати. На підсипку доріг та тротуарів витратили 70 кубів піскосуміші. Надзвичайних ситуацій із проїздом та рухом транспорту не було.

Окрім цього, як повідомив Володимир Суда – по вулицях Дрогобича та Стебника уже розставили близько 200 контейнерів із піскосумішшю, які використовують комунальники для посипки пішохідних доріжок та тротуарів.

Додамо, на цей зимовий період КП «СМУ» закупив 210 т. солі та 1 200 м.3 піску. Також на цей зимовий період для якісного прибирання снігу та обробки проїжджих частини і тротуарів працівники «СМУ» використовуватимуть міні навантажувач Bobcat для розчистки тротуарів, два екскаватори, два МАЗи, два грейдери, піскорозкидувачі тощо.

Окрім цього, заключені угоди з приватними підприємствами для розчистки доріг у селах територіальної громади.

Перейти до вмісту