Комунальні служби міста щоденно працюють над розчисткою доріг: прохання до мешканців ОСББ – подбати про свої прибудинкові території

15:51 5 Грудня 2023

Цьогорічна зима із перших календарних днів випробовує на міць комунальні служби міста: зниження температурних показників, дощ, сніг та як наслідок ожеледиця.

У Дрогобицькій територіальній громаді працівники КП «Служба муніципального управління» починаючи із 1 грудня працюють цілодобово та забезпечують розчистку комунальних доріг.

Як повідомив керівник КП «СМУ» Володимир Суда, впродовж вихідних днів і до сьогодні, силами комунальних працівників, а також снігоочисної техніки, розчищено усі центральні дороги у Дрогобичі та Стебнику. До роботи залучали 3-и піскорозкидувачі, грейдер Bobcat та трактори для розчищення доріг по селах громади.

Окрім комунальників міста, до розчистки доріг у селах Дрогобицької громади долучались і приватні фірми – СГ «Початок», ФОП «Сорока», ФГ «Еко Шароле».

Крім того, щоденно триває посипка тротуарів та пішохідних зон від ожеледиці піщано-соляною сумішшю.

Техніка нашого комунального підприємства з 1 грудня працює цілодобово. Особливо посилено в дні та вечори, коли снігопади. Звичайно, в ці дні ми мали непрості погодні умови – сніг, дощ та знову сніг і зниження температурних показників. Як наслідок – утворилася ожеледиця. Та попри це, станом на 5 грудня, усі дороги Дрогобича та Стебника розчищені добре. Виняток можуть становити окремі провулки та бічні вулички, на які важко заїхати снігоочисній техніці. Також хочу зауважити, що до нас надходять скарги на непрохідність доріг у межах ОСББ. Наголошую та закликаю мешканців нашої громади бути свідомими – посипка доріг від ожеледиці та їхнє розчищення у межах дворів багатоповерхівок – покладено саме на ОСББ або ж можна залучити до цих робіт КП «Управитель ЖЕО», – підкреслив Володимир Суда.

Окреме прохання у комунальників і до власників автомобілів – паркувати свої транспортні засоби так, щоб вони не перешкоджали руху снігоочисної техніки вулицями міста.

Перейти до вмісту