Завтра на Алеї Слави у Дрогобичі спільною молитвою вшанують пам’ять всіх полеглих Героїв

15:03 5 Грудня 2023

Завтра, 6 грудня, окрім свята Миколая, українці відзначатимуть день Збройних Сил України. В час повномасштабної війни в країні це свято є символічним та особливим, адже вшановує захисників та захисниць, які потужною стіною стояли та продовжують стояти на обороні України.

Поки наші захисники захищають країну на передових позиціях фронту, наше завдання – забезпечувати для них надійний тил, піклуватись про родини полеглих Героїв та достойно вшановувати їхню пам’ять.

На цьому вкотре акцентували увагу під час чергового засідання оргкомітету, яке відбулось сьогодні в Дрогобицькій міській раді, під головуванням заступника з гуманітарних та соціальних відносин Юрія Кушлика.

Відтак 6 грудня, в день Збройних Сил України, на міських кладовищах Дрогобича проведуть спільну молитву та запалять лампадки на могилах полеглих Героїв.

Панахида відбудеться завтра, 6 грудня, о 14:30 на двох кладовищах, де знайшли вічний спочинок захисники України – на Алеї Слави (вул. 22 Січня) та кладовищі по вулиці Пилипа Орлика.

Для родичів загиблих Героїв та охочих взяти участь у спільній молитві буде організовано доїзд до кладовищ. О 14:00 від Катедрального Собору Пресвятої Трійці курсуватимуть безкоштовні автобуси.

Перейти до вмісту