Колектив дитячого садочку «Веселка» очолила Наталія Рупняк

13:42 23 Січня 2024

У новий рік з новим очільником – у п’ятницю, 19 січня, колективу закладу дошкільної освіти №6 (ясла-садок) «Веселка» представили нового керівника – Наталію Рупняк.

Нова очільниця дитячої установи вже кілька років працює у цьому садку – обіймала посаду діловода, вихователя-методиста, а згодом тимчасово виконувала обов’язки керівника. Відтак, у цей час Наталія Михайлівна зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений керівник та дбайливий педагог.

Представити та привітати нового керівника дитячого садка прибули міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник міського голови із соціальних та гуманітарних відносин Юрій Кушлик та начальник відділу освіти Роман Грицай.

Ми представляємо керівника, який був вашим, який працював разом з вами у колективі тривалий час. Ми побачили, що ця людина гідна очолити цей дошкільний заклад. Бажаємо керівнику та колективу плідної праці, розуміння та ефективної роботи на благо своїх найменших вихованців. Ми віримо, що разом ви реалізуєте задумані плани. Бо ви – є справжня команда і це головне, – звернувся до присутніх Тарас Кучма.

У дошкільний заклад посадовці завітали не з пустими руками – колективу привезли новий холодильник.

Перейти до вмісту