Осучаснили: у Дрогобицькому пологовому будинку капітально відремонтували один із родзалів

13:16 23 Січня 2024

У Дрогобицькому пологовому будинку осучаснили один із родзалів. У ньому провели капітальний ремонт: замінили плитку на стінах та підлозі, поміняли електропроводку, освітлення, встановили сучасну раковину та оновили систему подачі кисню. Як розповів завідувач пологового відділення Роман Ігнатишин – родзал потребував ремонту доволі давно, оскільки останній у ньому робили 15 років тому. З капітальним ремонтом та сучасним обладнанням пологова зала стала більш затишнішою та комфортною, як для породіль так і для якісної роботи медперсоналу.

Капітальні ремонтні роботи вдалось здійснити завдяки частково виділеним коштам адміністрації КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1», а також коштів медперсоналу пологової установи та небайдужих благодійників.

Офіційне відкриття оновленого родзалу відбулось минулого тижня, під час так званого Дня відкритих дверей, на який запросили майбутніх породіль, щоб продемонструвати якість надання медичних послуг в пологовій установі міста. Паралельно, присутніх ознайомили із Школою майбутнього батьківства, яка тут функціонує.

Сучасний родзал забезпечений необхідною новітньою апаратурою – це і столик з підігрівом для новонароджених, кардіотокограф, ліжко трансформер для породіль, кювези для новонароджених, які допомагають підтримувати необхідну температуру тіла та інші. У пологовому будинку міста налічується 5 родзалів, тож ще 4 потребують якісного ремонту. Загалом, щорічно намагаємось якісно змінювати пологовий будинок, здійснювати певні види ремонтних робіт, осучаснювати апаратуру – усе для комфорту породіль та медперсоналу, – додає Роман Ігнатишин.

Окрім цього, другий рік поспіль породіллям, які народжують у Дрогобицькому пологовому будинку за міською програмою вручають так звані пакунки допомоги для новонароджених. Пакунки отримують як місцеві жінки так і жінки з числа ВПО – в такий спосіб в Дрогобичі підтримують у час війни молоді родини.

Додамо, нещодавно у КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1» фінішували роботи із тепломодернізації фасаду приміщення хірургічного корпусу, які допоможуть зменшити енерговитрати лікарні. До цього – у лікарняній установі оновили покрівлю.

Перейти до вмісту