Інвестують у розвиток дітей: у Дитячій художній школі відкрили клас графічного дизайну

10:24 15 Вересня 2023

Навчати дітей мистецтву – одна з місій Дитячої художньої школи Дрогобича. У час цифровізації із творчим процесом за допомогою звиклих фарб, пензлів та паперу паралельно йдуть сучасні технології. Це відносно новий формат мистецтва, який постійно вдосконалюється і є цікавим для дітей.

Зважаючи на це у художній школі прийняли рішення відкрити клас графічного дизайну. Офіційне відкриття відбулося у четвер, 14 вересня. Традиційно чин освячення нового класу провів отець-декан СДЄ УГКЦ Іван Паньків. Ремонтні роботи та закупівлю техніки провели у співфінансуванні з міського бюджету та коштів художньої школи.

Дітей та викладачів привітали міський голова Тарас Кучма, начальник відділу культури та розвитку туризму Володимир Ханас, директор художньої школи Ігор Шимко та директорка Рихтицької школи Наталія Жук. Саме в Рихтичах нещодавно відкрили філію художньої школи, тож тепер творчі діти мають змогу розвивати свої багатогранні таланти.

Будемо і надалі продовжувати інвестувати у мистецькі заклади міста та громади, щоб діти з користю проводили своє дозвілля, набували професійних навичок і ставали висококласними фахівцями, які творитимуть майбутнє нашої держави. Адже у творчому розвитку наших дітей – їхня сила та креативність. Спільно творимо кращі умови для навчання для наших дітей та пишаємось їхніми успіхами, – наголосив Тарас Кучма.

Перейти до вмісту