Допоможіть маленькому дрогобичанину Васильку Лисовцю одужати

Маленький дрогобичанин Василь Лисовець за свій юний трирічний вік вже подолав третю стадію раку (нейробластома). У віці семи місяців у хлопчика виявили маленьке збільшення круглої форми у області хребта. Після низки численних консультацій та звернень до лікарів у межах області, хлопчику призначили лікування, але ситуація погіршилась. Відтак уже у клініці Києві рідним Василя повідомили, що одразу після виявлення гульки необхідно було провести хірургічне втручання з видалення невідомого тіла, однак було уже пізно.

Наслідком хвороби є парез ніг — він не може самостійно ходити.

Трирічний хлопчик переніс уже дві надскладні операції вартістю в десятки тисяч доларів. Одну з них проводили в Києві, а іншу в Італії.

Для відновлення рухової системи Василько весь час проходить дороговартісні курси хіміотерапій, реабілітацій у Києві.

Лікарі гарантують, що маленький дрогобичани одужає і ходитиме як усі діти, але для цього необхідно провести ще останню операцію. ЇЇ вартість сягає близько 600 тисяч гривень.

Мати та бабусі і дідусі, оскільки батько хлопчика не сильно допомагає синові, докладають всіх зусиль та збирають гроші на лікування Василька.

Однак сума у розмірі 600 тисяч гривень є не занадно великою для сім`ї, але одночасно занадто малою — бо ця сума є платою за одужання та повноцінне щасливе життя хлопчика.

На попередні операції та лікування збирати кошти допомагала вже Самбірсько-Дрогобицька Єпархія.
Тепер сім`я маленького дрогобичанина просить фінансової підтримки у всіх небайдужих та дякує кожному за найменшу допомогу — матеріальну чи духовну.

Ощадбанк
Поповнення картки 4790 7010 0985 5015
Одержувач: Лисовець Зоряна Зорянівна (мама 0984130777)

Приватбанк
Поповнення картки 5168 7426 0176 4834
Одержувач: Баб’як Любов Миколаївна (бабуся 0987758421)

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні